سفارش تبلیغ
صبا
زندانبان به یوسف علیه السلام گفت : «من تو را دوستدارم» . [امام رضا علیه السلام]
 
دوشنبه 94 مرداد 5 , ساعت 7:39 عصر

تبریک اینستاگرامی مسلمان به طارمی

هافبک تیم پرسپولیس در صفحه اینستاگرامش به هم تیمی خود تبریک گفت.

محسن مسلمان در پی کسب عنوان برترین مهاجم لیگ برتر چهاردهم توسط مهدی طارمی در صفحه خرید فالوور اینستاگرام ش نوشت: داداش کلی تبریک لایقش بودی ایشالا امسال بهترین بازیکن لیگ شی کهً میدونم در توانت هست.

تبریک اینستاگرامی مسلمان به طارمی


شنبه 94 مرداد 3 , ساعت 11:54 صبح

مجتمع تجاری زیست خاور مشهد

زیر بنا: مساحت زمین 10000 متر مربع که در سه طرف آن خیابان واقع شده و دارای ورودی از سه طرف می باشد. آپارتمانها و قسمتهای تجاری چنان طرح ریزی گردیده است تا در آنها برای زندگی و کسب و کار محیط خوش آیندی ایجاد گردد . آپارتمانهای وسیع و جادار بر روی یک پی چند طبقه ای بنا گردیده اند که شامل انواع مغازه ها ، رستورانها ی شیک ، مراکز تفریح و پارکینگ می باشد . ترکیب این مظاهر مختلف در یک مجتمع ، از لحاظ کیفیت محیط زیبا و دلپذیری بوجود آورده است که نسبت به سبک و شیوه موجود کاملا جدید و جالب است .
در مجتمع زیست خاور همه نوع آپارتمان از آپارتمانهای فاقد اتاق خواب تا آپارتمانهای چهار اتاقی با کیفیت های ویژه از قبیل اتاق های نشیمن 2 طبقه و پارکینگ خصوصی و سرپوشیده تامین گردیده است و چشم انداز آپارتمانها از قلب شهر و گنبد طلائی پر ابهت و جلال حضرت رضا ( ع ) تا کوههای هزار مسجد و بینالود همه جا نوازشگر دیده است و پاسخگوی نیاز و سلیقه تمام کسانی است که می خواهند در محیطی زیبا ، خوش منظره ، آرام و راحت زندگی کنند. در این مجتمع زیبا و مدرن ، کلیه نیازهای ساکنین آن پیش بینی و برای رفع آنها برنامه ریزی شده است .


<      1   2      

لیست کل یادداشت های این وبلاگ